Whatsapp üzerinden ulaşmak için logoya tıklayın.

Hobi bahçesi nedir?

Hobi bahçesi kısaca huzur alanı olarak ifade edilmektedir. En basit tanımıyla yatırım yapmak isteyen insanların yatırım alanıdır. Bu yatırım geleceğe katkıdır.

Nasıl yatırım yapılır?

Aslında izmir hobi bahçesi ne yatırım yapmak çok kolaydır. Bunlardan en basit yolu bizleri 0232 782 40 45’ten aramaktır. Dilerseniz bahçelerimizi yerinde görebilirsiniz ya da ofisimize gelip bizimle birlikte bahçelerimize geçebilirsiniz.

Eğer bahçe hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

Kısıkköydeki zeytin hobi bahçesi dışarıdan görüntüsü

Çoğu hobi bahçesinde var olan ortak özellikler olduğu gibi daha bir çok artısı bulunmaktadır bunlara örnek olarak on iki on beş arası zeytin ağacı verilebilir. Bu bahçe kısık sanayisinin arkasında olup oğlan anası asfalt yolunun da üzerindedir. Ayrıca her parselde bulunan aydınlatmalar sayesinde ister gece ister gündüz keyifle kullanabilirsiniz. Genellikle geleceğe yatırım aracı olarak kullanılan hobi bahçeleri sizin ailenizin huzur kaynağı olacak ve hafta sonlarında oradan çıkmak istemeyeceksiniz.

Ortak kullanım alanları da bulunan bahçemizde yönetim binasını kullanabilir ve ya çocuk oyun parkında çocuklarınız ile birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Keyif ve huzur dolu bir yatırım için sizlerde yerinizi ayırtın! Hemen 0232 782 40 45 numarasından bize ulaşın ve tükenmeden hobi bahçelerinden birine sahip olun.

Larin Gayrimenkul güvencesi ile yıllardır süre gelen hobi bahçesi projelerimizin 9. su olan “Kısıkköy Zeytin Bahçesi” sizler için hazır durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir